Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Légkondi okozta fájdalom...

Légkondi okozta fájdalom reumára vagy ortopédiára tartozik?

Figyelt kérdés
Én elmegyek mindkettőre, ha kell, de elsőre reumára gondoltam, inkább oda tartozónak érzem, de nem találtam egyértelmű leírást, és valamennyi átfedés van is a két terület között.
2019. febr. 12. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az nem a klímától van. Honnan veszed ?
2019. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán mid fáj? De különben bármelyik helyre mehetsz, legfeljebb majd átirányít.
2019. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Simán lehet klímától.
2019. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyértelműen a klímától van, ugyanis pont arra a területre ment a hideg levegő, és utána kezdett fájni. Ebbe ne kössünk bele.
2019. febr. 12. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Reumára tartozik. Az ortopédia a csontok, a csontváz rendellenességeivel foglalkozik.
2019. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amúgy ha átirányítanak, természetesen a másik helyre is elmegyek, csak kezeljék ki. :-)
2019. febr. 12. 23:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, csak szeretnék visszajelezni, hogy a reuma megfelelő választásnak bizonyult, alapos első vizsgálat után (tehát nem csak rám néz és hasára üt) sem küldtek át az ortopédiára, és megkezdődött a megfelelő kezelés.
2019. febr. 17. 11:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy, hogy visszajeleztél. Jobbulást!
2019. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hátha valakinek hasznára válik, tudod. :-)
2019. febr. 18. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!