Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bőrgyógyásznál a pattanások...

Bőrgyógyásznál a pattanások kezelése/vizsgálása hogyan történik?

Figyelt kérdés
A közeljövőben szeretnék bőrgyógyászhoz menni a problémámmal. 23 éves vagyok,tini korom óta vannak bőrproblémáim de korral csak rosszabbodott. 1-2 éve már nagyon csúnya,és nagyon sok gyuladt pattanás lett az arcomon. Nem tudom mi alapján mondják meg hogy mi okozza a problémát,hormoni vagy bakteriális lehet az ok. A gyógyszertárban kaptam valami antibakteriális löttyöt,ami segített,attól olyan tiszta lett a bőröm mint még soha. De mondta is a gyógyszerész hogy hozzászokik a bőröm,2-3 hétnél tovább nem használ. Hát nem is használ azóta. Mindenképp magán orvoshoz mennék,szeretném tudni hogy kb mennyi pénzt készítsek,milyen és mennyi vizsgálatra lesz szükség,eselteg ha valaki ért hozzá,arra is kíváncsi lennék hogy milyen kezelések léteznek,mit szoktak felírni az orvosok ilyen gondokra.

2019. febr. 13. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Voltál már kozmetikusnál ?
2019. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen az orvostól függ.

Sajnos 90%-uk csak felírja a durva antibiotikum kúrát, nem vizsgálnak ki, hogy a pattanásokat mi okozza.

Egy vizsgálat kb. 10.000. Ft. Persze ez is attól függ, hogy hova, kihez mész.

Én inkább a hormonokat nézetném meg.

2019. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kozmetikusnál nem voltam. A hormonokra mit tudnak adni?

Fél éve voltam endokrinológusnál,mert valami nem stimmelt a hormonokkal a vérképemben,ezért továbbklüdtek,de az endokrinológus azt mondta eddig rendben,nem adhat rá semmit mert határeset,nem szabadna még gyógyszerezni emiatt,és hogy a stressz megszűnésével elmúlik (más probléma miatt voltam kivizsgáláson),szóval az aztán elmúlt. De a pattanások nem.

2019. febr. 13. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!