Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik voltak tiniként pattanáso...

Akik voltak tiniként pattanások miatt bőrgyógyásznál, nektek milyen krémeket írtak fel? Mennyi idő után hatottak?

Figyelt kérdés
Egymillió ilyen kérdést feltettem már, de nem érdekel, nagyon kivagyok. Kérlek, válaszoljatok!

2014. aug. 8. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Bőrtípustól függ,milyen krémet ír fel.Mindenképp menj el bőrgyógyászhoz,de egy kozmetológus még jobb:)
2014. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És krémet is felírhat, nem csak gyógyszert?
2014. aug. 8. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Krémet kozmetikus ad!A bőrtípusodnak megfelelőt én anno voltam ilyen bőrű és a kozmetikustól kaptam rá krémet ami szépen rendbe hozta.
2014. aug. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem a kozmetikus nem adott semmit, csak valami szar tonikot, ami kicsit sem használt...

Szóval a bőrgyógyász az mindig gyógyszert ad?

2014. aug. 9. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy Skinoren nevű krémet írt fel antibiotikum mellé.
2014. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam bőrgyógyásznál, és én is Skinorent kaptam, meg még két másik krémet mellé. Utolsó, neked használt?
2014. aug. 13. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!