Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meddig tarthat amíg teljesen...

Meddig tarthat amíg teljesen meggyógyul a megvágott ujjam?

Figyelt kérdés

Lassan egy hete lesz hogy, a botmixerel megvágtam a bal mutatóujjam.

Alányúltam mert beleragadt a töpörtyű amit éppen a pogácsához akartam szét pépesíteni.De nem figyeltem eléggé és véletlen megnyomtam a gombot és belevágott az ujjamba.Nagyon vérzett megijedtem.egy gyors feltőtlenítés után a férjem azonnal bekötötte és a sūrgősségire mentūnk.Kb 30perc telt el a várakozással amíg orvos látott addig 3x cseréltūk a kötést.Nagyon fájt és teljesen megdagadt.Az orvos megnézte és leggyintett eggyet hogy ez csak karcolás.Igaz hogy tényleg kicsi de akkor is nagyon fájt.máskor is vágtam be magam de nem vérzett ennyire és nem fájt így.Bekötötték és hazakūldtek.Ennek már 6napja igaz hogy a seb gyógyul de még mindig nagyon kék és fáj.Főleg ha mozgatom.Csak arra lennék kiváncsi hogy volt e már valaki hasonló helyzetben.Esetleg valami tanács?

Persze ha nem javult egy két napon belūl akkor elmegyek a dokihoz.Előre köszönöm a válaszokat. 26/N


2019. febr. 14. 17:28
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ujjvégek tele vannak idegekkel, nagyon tud fájni egy kisebb vágás is. Nekem volt hasonló, az ujjam hegyén lejött a bőr teljesen, majd megőrültem a fájdalomtól. Ha fokozatosan gyógyul akkor nincs gond, nekem 1 hónapig fájt.
2019. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!