Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kérhetem hogy ne kelljen tb-t...

Kérhetem hogy ne kelljen tb-t fizetnem, hogyha nem tudom igénybe venni a szolgáltatásukat?

Figyelt kérdés
Lenne egy rutinműtétem, de mondták a szakrendelésen hogy idén már nem tudnak időpontot adni. Mondtam hogy akkor adjanak jövőre, akkor sem tudnak mert nem tudják hogy mi hogyan lesz nekik beosztva akkor. Ráadásul a megelőző diagnosztika is magánrendelésen készült mert a kórházban erre sem tudtak időpontot adni.
2019. febr. 18. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Nem kérheted. A TB mindenkinek kötelező és kész.


Én meg nem járok egyáltalán orvoshoz. Akkor szerinted én is kérvényezzem???

2019. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
nem, sajnos, az egy adófajta
2019. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És mehetek bíróságra?
2019. febr. 18. 11:14
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Ha munkanélküli vagy akkor kérelmezheted hogy az állam fizesse helyetted, azt hiszem évente kell ezt kérelmezni.

Kleptokráciánkban ez így helyes hogy fizetünk a nagy semmire. Meg hogy az állam csak elvenni tud. És nekünk polgároknak eszünkbe se jut minimum úgy összefogni ahogy az internetadó ellen is tettük sikerrel. Akár szántani is lehetne a magyar ember hátán.

2019. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az életedet veszélyezteti, ha nem műtenek meg?
2019. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, kérheted. Írd meg három példányba, és add be a portára.
2019. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jaj de nagyon vicces, akkor is vicceskedni fogsz mikor téged nem tudnak megműteni?
2019. febr. 18. 12:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérvényezni bármit lehet, legfeljebb elküldenek. Ahogy ez esetben is tennék. Úgyhogy felesleges.

Igen, romokban az eü. Ja, bocs, Nagy Feró azt mondta, hogy nem lehet ilyet mondani. Végül is nekem is megoldódott rosszindulatú daganattal, amikor hónapokat kellett volna várni időpontra, hogy inkább magándokin keresztül indultam el az egészet, és mentettük meg az életem.

2019. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kötelezö fizetni de lófszt se kapsz cserébe. Szinte csak azért fizeted azt a havi 8 ezer ft tb-t mert létezel. És kényszeritenek hogy fizesd. Ha valami nagy bajod van akkor csak a magàndoki a megoldàs az meg jó sokba kerül.
2019. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet kibújni alóla, mindenkinek kötelező. Nagyon rossz anyagi helyzetben kaphatnál felmentést, de még a munkanélküliek többségének is fizetni kell.
2019. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!