Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Endokrinológus nem horror áron?

Endokrinológus nem horror áron?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Budapesten élek párommal és pár éve diagnosztizálták nálam ezt a fránya pcos-t. Eddig nem kezeltettem (lustaság, nem oda figyelés, más mindig fontosabb volt stb.), viszont most eljutottunk oda hogy gyerkőcöt szeretnénk ebben viszont a pcos nem igazán segít. Nézegettem az endokrin központot meg hasonló orvosokat hasonló helyeken de "horibilis" összegeket kérnek el azért hogy valószínűleg csak elmondják azt amiről már tudok. A további kezelési árakról ne is beszéljünk. Tehát valaki tud nem horror áron Pesten Endokrinológust aki kezelne is? Köszönöm előre is

2019. febr. 26. 21:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Aki megállapította a problémát az is jó orvos és tb alapon dolgozik még hála pénzt se fogad el, de protekcióval is 5-6 hónap minimum hogy bejusson hozzá az ember...
2019. febr. 26. 21:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Pozitron.hu!
2019. febr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna eddig sz-rni bele, és akkor lehet, most el sem kellene menned ezért külön orvoshoz. Tudom, ez erős volt, de nálam trigger, amikor valakinek ilyen komoly állapota van és nem törődik vele, csak amikor gyereket akar. Nem értem ezt az egész szituációt sok nőnél, hogy nem fontos nekik az egészségük, csak ha gyereket akarnak? A gyerekednek is azt fogod tanítani, hogy nem kell orvoshoz menni a bajoddal, csak ha már nagyon fáj?

Bocs, de nem értem, nem bántani akarlak, csak szeretném megérteni ezt a gondolkodást.


Egyébként, hogy a kérdésre válaszoljak: miért nem kérsz időpontot a TB-s dokidhoz? Fél év ide vagy oda, addig meg elkezdhetnél foglalkozni a súlyoddal, az étrendeddel, a doki is csak ezt mondaná első körben.

2019. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kértem hozzá már, mivel más lehetőség nem volt.

Szóval. Azért nem foglalkoztam vele, mert nem éreztem a súlyát. Nem okozott fájdalmat, nem volt kellemetlen csak tudtam hogy van. És nem gondoltam hogy mégis mekkora problémát okozok azzal, hogy nem kezeltetem. Amúgy sem vagyok egy nagy orvoshoz járós, teljesen véletlenül derült ki hogy ilyen bajom van. Időnként csúszott kicsit a mensim, meg 3-4 havonta egyszer beszúrt a hasam. Szóval látszólag nem okozott nagy problémát. Ezért nem kezeltettem. Mostmár természetesen bánom....

2019. márc. 5. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!