Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 24 órás holter EKG-t otthon...

24 órás holter EKG-t otthon kellett levennem. Hogyan kell kikapcsolni?

Figyelt kérdés
24 órás holter EKG-t otthon kellett levennem. Az aszisztens szerint csak le kell venni a tappancsokat és nincs más dolgom. Én levettem, de folyamatosan csipog, és azt írja, hogy nincs rendesen csatlakoztatva a tappancs hozzám. Ezek szerint ki kellene kapcsolni a készüléket, esetleg kivenni az elemet? Nem szeretnék kitörölni adatokat. Vagy nem tudom elrontani?
2019. márc. 15. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg mi van ráírva és az alapján keress rá neten:

How to switch off <típus> vagy <típus> user manual" <tipus> user guide" ott biztos leírják.

2019. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért 24 órás, hogy ne vedd le. Valamit félreértettél.
2019. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet 24 óráig rajta volt és utána le kellett venni, mondták neki előzetesen, hogy 24 óra után vegye le.
2019. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért kellett levennem, mert ünnepnapra jött ki a 24 óra, és nem volt rendelés ahol levették volna. De most már mindegy, mert semmit nem találtam az ügyben és így kivettem az elemet. Remélem nem csináltam bajt.


köszi még egyszer!

2019. márc. 17. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lett baj végül?

Most van rajtam, nekem sem mondták hogy ki kell-e kapcsolni, fèlek a levételtől.

2020. márc. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!