Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tüdőszűrésre muszáj személyi,...

Tüdőszűrésre muszáj személyi, meg lakcímkártya?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 1 éve voltam utoljára, azt mondták a munkahelyen, hogy max. keddre vigyem be. Viszont a hétvégét rokonoknál töltöttem másik városban, és a személyim valahogy kiesett a táskámból és ottmaradt. Ne kérdezzétek, hogy, de ez van. Még jó, hogy nem útközben hagytam el. Szóval az ugye még pár nap, hogy postázzák. Most igy mi lesz? És ha nem viszem be keddig a munkahelyre, akkor ott mi lesz? :)


(Bocsi, lehet, hogy rossz a kategória.)


2019. márc. 17. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fotóztasd le az irataidat a rokonokkal, küldesd át a Te mobilodra, és azzal indulj el szűrésre. Aztán ott valld be, hogy ott felejtetted a rokonéknál az eredetit, legyenek szívesek nézzék el ezt neked, de így igazolni tudod magad. Legyél nagyon kedves, mert csak a jóindulatukon múlik, hogy elfogadják-e. Én is tüdőgondozóban dolgozom, és el szoktam fogadni az ilyen fényképes megoldást. Sokan a TAJ-ukat felejtik otthon, de sokat segít, ha benne van a mobilban fénykép formában.
2019. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszönöm :)
2019. márc. 17. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!