Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lágyék sérv hálóval vagy...

Lágyék sérv hálóval vagy nélküle? többi lent

Figyelt kérdés

19 éves vagyok 2 cm lágyéksérvem van amely erős fájdalmat okoz megszeretném műteni de az orvos azt mondta hogy ha ilyen kórban hálóval műtenek az nagyvaloszinűségel elszakad és a háló nélkűliben nagy a kockázat ezért inkább várjak vele vagy 5 évet.

szerintetek?? volt valakinek tapasztalata ilyenben?



2019. ápr. 1. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én orvost váltanék. A háló nem szakad ki ha normálisan van megműtve és te is betartod a szigorú kíméletet, majd fokozatos terhelést.
2019. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamit vagy nem írtál le, vagy nem tudod miért nem műttet meg az orvosod, de nekem egy hétfőn diagnosztizálta az orvosom a lágyéksérvet, és csütörtökön már műtötte is. Pedig nekem abszolute nem is fájt.
2019. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értenem azzal aki azt írta, hogy orvost kell váltani. Ha fáj akkor rohadtul nem várunk öt évet.
2019. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszönöm.
2019. ápr. 6. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!