Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Lágyék sérv hálóval vagy nélküle? többi lent

19 éves vagyok 2 cm lágyéksérvem van amely erős fájdalmat okoz megszeretném műteni de az orvos azt mondta hogy ha ilyen kórban hálóval műtenek az nagyvaloszinűségel elszakad és a háló nélkűliben nagy a kockázat ezért inkább várjak vele vagy 5 évet.

szerintetek?? volt valakinek tapasztalata ilyenben?

Keress kérdéseket hasonló témákban: orvos, beteg, műtét, fájdalom, döntés

ápr. 1. 17:15  Privát üzenet  

A válaszok
Én orvost váltanék. A háló nem szakad ki ha normálisan van megműtve és te is betartod a szigorú kíméletet, majd fokozatos terhelést.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 1. 17:25 Privát üzenet
Valamit vagy nem írtál le, vagy nem tudod miért nem műttet meg az orvosod, de nekem egy hétfőn diagnosztizálta az orvosom a lágyéksérvet, és csütörtökön már műtötte is. Pedig nekem abszolute nem is fájt.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 1. 17:52 Privát üzenet
Egyet kell értenem azzal aki azt írta, hogy orvost kell váltani. Ha fáj akkor rohadtul nem várunk öt évet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 3. 11:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

oké köszönöm.

# 4/4Időpont ápr. 6. 17:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti sebésznek bélműtét után mennyi pénzt adtatok/ adnátok?
Szerintetek ez normális eleinte?
Laparoszkópos lágyéksérv műtét (hálóval) után feszülés, húzás érzése normális?
Laparoszkópos lágyéksérv műtét (hálóval) után meddig lehet fájdalom a műtét helyén?
Lágyéksérv kiújulhat? Volt olyan akit hálóval műtöttek és kiújult a sérve?
Tudtok ajánlani jó sebészt a Jahn Ferenc Kórházban?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!