Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lágyéksérv kiújulhat? Volt...

Sága kérdése:

Lágyéksérv kiújulhat? Volt olyan akit hálóval műtöttek és kiújult a sérve?

Figyelt kérdés

Március 19.én műtöttek,végigvágtak,de háló beültetéssel csinálták.1hét után volt varratszedés,ekkortól lehetett sétálgatni,biciklizni,úszni és utána azt mondta a doki,hogy varratszedésre rá 2 hétre már sportolgathatok ilyen óvatos hasprés,saját testsúlyos óvatos gyakorlatok stb. mindig annyit amennyi nem fáj,és mindig csak azt ami nem fáj.

Na én közbe visszamentem dolgozni is (Lidl) én sokat pakolok,de a műtét után 3 hétig otthon voltam utána meg 2 hétig meg csak kasszáztam,és utána lehetett óvatosan pakolgatni.

A bajom az,hogy mostanában (pár napja)nem fáj ezt kijelenthetem,hanem olyan mintha fáradt lenne az a terület vagy nem tudom néha kellemetlen érzésem van a combhajlatomban és aztán elmúlik,de nem pakolás közben,hanem amikor járok.

Másnál is volt ilyesmi vagy hasonló?Ja amúgy pontban 2 hónapja műtöttek.

Ez mitől lehet amikor eddig nem volt?(már óvatosan saját testsúllyal sportolgatok is,de a doki engedélyével)



2014. máj. 20. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez nem tudom milyen hálós megoldás volt . Az igazit laparoszkóposnak nevezik,és ekkora vágásnak nyoma sincs .

Köldök magasságában vízszintesen 3 x 1 cm .Mindent a 3 metszésen keresztül bonyolítanak le .4.napon varratszedés és adott ki a kórház .2 hét után munka volt.Fizikai munkám volt,itt is voltak 40-50kg tárgyak is Az emelgetést nem ajánlották,de nagy választásom nem volt .1 hónap múlva mentem kontrollra.Azóta 12 év telt el ,panaszmentesen. A műtét idején 52 voltam .99 % biztosra mondják ezt a megoldást az orvosok .Már a helye sem látszódik .

2014. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ma voltam a dokimnál hogy nézzen meg,de azt mondta,hogy minden oké,úgyhogy megnyugodtam.

2014. máj. 20. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!