Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van 40% B1 minősítésü egészség...

Van 40% B1 minősítésü egészség károsodásom 30 éves vagyok nem dolgoztam 1 napot sem tudok kapni valamilyen rehabilitációs járadékot?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hol tudom igényelni? 4 órás munkára nem vesznek fel csak nyugdíjasokat alkalmaznak nem akarnak adózni utánam tud valaki segíteni mit csináljak hogy kapjak valamilyen kis járadékot?

2019. ápr. 6. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor nem kapsz semmit. Elmehetsz dolgozni rehab munkára is (normál munkahelyen kedvezményt kapnak utánad) meg ha olyan a begegséged akkor SZJA kedvezményt vehetsz igénybe 5 évre visszamenőleg.Tudatosadozo.hu weboldalon rajt van a jogszabály amely tartalmazza. Szakorvostól kell igazolást kérni. Ez is levan írva. Van jogszabály mely betegségekre meg elvileg +5 nap szabadid lesz a munkatörvény könyve szerint ha bemutatod a papírt. Ilyen végzettségeim vannak meg megváltozott vagyok onnét tudom ezeket.

2019. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha kapnék 50% ot alapotroszabodás esetén.akkor kaphatnak valami kis pénzt?
2019. ápr. 8. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Kaphatsz pénzt ha felsőoktatási tanulmányodat 35véves korod előtt befejezted és 6 hónaprabrá van biztosítási jogviszonyod akkorb és a beadás és biztosítási jogviszony megszűnése közöttmax 30 nap telt el. Olvasd el a megváltozotakról szóló tv
2019. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!