Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a megoldás a jelenleg...

Mi lehet a megoldás a jelenlegi anyagi helyzetemre?

Figyelt kérdés

Sajnos súlyosan fogyatékos vagyok le is vagyok százalékolva de nem elegendő a jövedelmem a megélhetőségemre. Nem költözhetek nem tudok vidékre járni. Ahol lakom ott van az ország legnagyobb munkanélkülisége. Kellene munka a pénz miatt.

Rehabilitálható is vagyok, de nem találok munkát. És a meglévőkből is válogatnom kell mire vagyok alkalmas mire nem. Milyen megoldást tudnátok mondani?



#egészség #munka #fogyatékos #rehabilitációs. mentális
2017. jan. 22. 00:14
 1/5 anonim válasza:
Egy ötlet mellékesre: videobli. Vmi elképesztő ötletet találj.
2017. jan. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocs: videoblog
2017. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Feltétlenül próbálj meg felkeresni egy olyan szervezetet, akár civileket vagy állami intézményt, ahol fogyatékkal élők támogatásával foglalkoznak. Add elő mi lenne az amit szeretnél és biztos tudnak majd Neked megfelelő munkát keresni a kapcsolataikon keresztül vagy akár támogatást valamilyen program keretei között az elköltözésedhez frekventáltabb helyre. Én magam vállalkozást csináltam, mivel én sem találtam munkát rég óta, úgyhogy kitaláltam, hogy akkor majd magamat foglalkoztatom. Nekem ez jött be... Bár nekem csak enyhe rendellenességem van, ami nem számít fogyatékosságnak, ezért pénzbeli juttatásban sem részesülök. Kiközösítésből viszont ugyanannyit kapok...
2017. jan. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A családod nem tud segíteni neked?

Egyébként az előttem szólónak igaza van.A helyi önkormányzat biztosan tud segíteni,adni valami tanácsot.

Ezen kívül megpróbálhatnád a facebookon is elmesélni a történeted,hátha többen megosztják és végül valaki tud munkát ajánlani!


Sok sikert és kitartást neked,remélem hamarosan rendbe jön a helyzeted!

2017. jan. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1-2 a videóbloggom sajnos befuccsolt nem voltam elég jó benne. Pedig szerváltam egy stúdiót. Most porosodik.

#3: Járok a kékmadárba az EFOP-ba a rehabilitációs inzézetbe és fogyatékosok álláskeresési tanácsadójához és munkaügyi központba is és nincs munka.

Sajnos nem költözhetek el. Ez túl hosszú elmondani miért nem nem találtak tá megoldást 4 éve. Márciusban megint kiírom.

#4 A CSaládomat nekem kellene eltartanom. Anyám apám bátyám öreganyám mert mind fogyatékos engem is bele értve.


Viszont az önkormányzattal nem adtatok rossz ötletet. Hétfőn kérek időpontot.

2017. jan. 22. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!