Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » MR felvétel újravéleményezéséh...

MR felvétel újravéleményezéséhez keresek emberséges, együttműködő radiológust magánban, ötletek? SOS!

Figyelt kérdés
2019. ápr. 10. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy városnév azért nem ártana.
2019. ápr. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Egy radiológusnak nem együttműködőnek és emberségesnek kell lennie, bőven elég, ha a szakmájához ért.
2019. ápr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

2

igen, de sztem ilyet keres (megvallom, én se igazán találkoztam még ilyennel, szal megértem. de az a gond h a jó radiológusok utolsó darabja is kihúzott már az országból, ahol netán akad még egy, annak is 5-6 kórház, ill 5-6 megye küldi az anyagot leletezésre)

2019. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nehéz ilyet, de eleve pénzbe kerül. Egyébként bemész akármelyik CT-be, MR-be vagy a Rad. klinikára, esetleg találsz olyat, aki elvállalja, de az MR-hez nem ért minden radiológus. Azt is kellene tudni, hogy mit írtak le, mert akkor specifikusan olyat kell keresni, aki abban jártas. Nem sokan fognak felvállalni ilyet szerintem.
2019. ápr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!