Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magánrendelés után műtét?

Magánrendelés után műtét?

Figyelt kérdés
Először voltam magánrendelésen.A Doktor úr elő jegyzet egy kisebb műtétre a kórházba.Magát a beavatkozást a TB állja vagy ilyenkor az is őnerőből megy?"Sajnos" nem vagyok otthon az ilyenekben,de egy "mütéti számla" valószinüleg megviselne anyagilag...nem udom mire számitsak

2019. ápr. 15. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha magánkórház, akkor a műtét is fizetős lesz. Ha nem, és az adott műtétet támogatja a tb, akkor lehet arra kérni.
2019. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sehol nem találom meglehet valahol nézni hogy Tb támogatott-e?Vagy ha esetleg valaki megtudja mondani Urológiai kisműtétröl van szó...
2019. ápr. 15. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát bakker nézd meg, hogy állami a kórház vagy sem, ahová beírt...
2019. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs nem voltam elég egyértelmű.A kórház állami.Azt nem találom sehol(kórház honlapja,esetleg egy általános lista) hogy a beavatkozás TB támogatott-e?Vagy 10 oldalnyi plasztikai műtét ajánlatot dob ki a Google.
2019. ápr. 15. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Állami kórházban minden műtét TB támogatott...

Max. bizonyos plasztikai műtétek nem.

2019. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez így elég korrekt válasz volt
2019. ápr. 15. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!