Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki vesz be Venter port, hogy...

Aki vesz be Venter port, hogy bírja ki az ízét?

Figyelt kérdés

Kevés/fél pohár vízben fel kell oldani.. na hát nekem nem oldódik fel egy csepp vízben sem a por és annyira kellemetlen az íze számomra, hogy hányni tudok tőle. Sőt.. most volt is.

És most én rontottam el valamit a feloldásban vagy ennek tényleg ilyen rossz íze van?



2019. máj. 10. 00:31
 1/1 anonim ***** válasza:
tényleg nem a legjobb. de egyrészt meg lehet szokni, másrészt meg hidd el vannak ettől sokkal szörnyűbbek is. nem ízlelgetni kell hanem minél gyorsabban lehúzni. én ha néha szedem inkább tablettát választok belőle, de azt is hirtelen kell lenyelni sok vízzel mert rögtön mállik szét a szájban :/
2019. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!