Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Porchártya gyulladásra mit lehetne alkalmazni?

Kb 2 hete voltam vele az orvosnál de olyan szinten nem foglalkoztak velem hogy a doki azt se mondta van-e rá valami kenőcs ami elmulassza...Egyébként a könyökömbe van de már hetek óta és egyre rosszabb...Aki tud kérem segítsen hogy van-e vény nélkül kapható kenőcs erre..

máj. 11. 07:39  Privát üzenet  

A válaszok
c vitamint próbáltad már?

A válaszíró 32%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 11. 07:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen próbáltam meg vettem voltaren dolot is de semmi..Sajnos a munkám miatt is napi szinten 5-6 órán át terhelem és ez lehet a baj..Valaki a borogatást mondta de az nem viszi le a gyulladást..

# 2/6Időpont máj. 11. 08:19 Privát üzenet

A c vitamint csak poénból írtam.

Teniszkönyök, vagyis a csuklódat mindig kifele hajlítod

# 3/6Időpont máj. 11. 09:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És ez elmúlik valamikor ?

Vagy csak rosszabb lesz ?

# 4/6Időpont máj. 11. 09:54 Privát üzenet

A c vitamintól biztos nem.

A csulkód és többi izmod hásználatától függ

# 5/6Időpont máj. 11. 11:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mivel kerti munkás vagyok muszáj a kezeimet használni..De ettől a munkától már millio dolog előjött...Heti szinten járom orvoshoz de mindig mással

# 6/6Időpont máj. 11. 14:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aranyér problémára a kenőcsöt feltétlenül applikátor segítségével kell alkalmazni vagy lehet kézzel is?
Vízből kihúzott eszméletlen, nem lélegző "páciensnél" először tényleg csak 5 befúvást kell alkalmazni?
Ha elkezdenék rajtam mellkaskompressziót és szájból szájba lélegeztetést alkalmazni annak ellenére hogy van pulzusom és légzésem is akkor anna milyen következményei lennének?
Milyen HÁZI módszert tudnék alkalmazni gyulladásra?
Arcüreg és homloküreg gyúlladásra lehet alkalmazni a BIOPTRON lámpát? 29 hetes kismama vagyok. Nem árt a babának?
Ideg gyulladásra milyen gyógynővény lehet alkalmazni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!