Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire fáj az orrsövény...

Mennyire fáj az orrsövény műtét utáni gyógyulás?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének. Nem tudom normális vagy sem, hogy nekem mennyire fáj.
2019. máj. 13. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem jó pár éve műtöttek. Egyáltalán nem fáj, sőt..a műtét után amint felébredtem már ki is pattantam az ágyból. Aztán amikor mentem vissza kontrollra, na az kicsit kellemetlen volt- amikor szedegette ki a cérnát-, de amúgy semmi. 1 szem fájdalomcsillapitót nem vettem be.
2019. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én szombaton jöttem haza, azóta fájdalomcsillapítókon élek. De így is többször keltem olyan fájdalomra, hogy sírtam. A homlokomtól az állkapcsomig fáj mindenem.

Neked törték is az orrodat, vagy csak a porcot vésték ki?

2019. máj. 13. 16:11
 3/5 anonim válasza:
Kit hol műtöttek?Priviben is érdekel.
2019. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ahova várhatóan én megyek,ott annyit tudok,hogy 1 nap mulva kell visszamenni tamponál i.
2019. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ahova várhatóan én megyek,ott annyit tudok,hogy 1 nap mulva kell visszamenni tamponálni,jovo heten okosabb leszek.
2019. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!