Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Budai Egészségközpont...

A Budai Egészségközpont magánklinikáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Én háromszor voltam ott,sajnos.De most már tényleg soha többet!A nőgyógyász,egy mogorva,kellemetlen alak,ráadásul amit felírt gyógyszert tönkretette a bélflórámat,ezután mehettem a belgyógyászatra egy nőhőz,előirt egy diétát majd 3 nap múlva otthon rosszulettem,bevittek egy kórházba,a férjem amig vártuk a mentőt felhivta ezt a nőt,és sírva kérdezte hogy most mit csináljon.Az orvos kérdezi a férjemet,pf.Majd egy hasi MRI vizsgálatra oda telefonált a férjem időpontot kérni,és amikor ott voltunk akkor közölte a kedves nő hogy náluk nincs is olyan műszer ami a hasamat vizsgálja.Na mindegy,én semmit nem tudtam meg a bajomról,ami még mindig van,de oda én többet be nem teszem a lábamat.
2010. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Én az összes orvos ismerem, velük dolgoztam évekig, részemről profik.

Komplikációk, mint az előzőnél, sajnos néha előfordulnak, ő potn azon kevesek egyike volt.

Amúgy 13 éves eü. tapasztalattal szerintem egy orvosnak nem kell kedvesnek lenni, ő is egy személyiség, neki a gyógyítás a fő feladata, ha kedves is mellé az csak egy plusz dolog, de most ez alatt nem azt értem, hogy bunkó paraszt és el kell fogadni, de sajnos tapasztalatból mondom, hogy sok beteg ha nincs nekik tövig kinyalva már bunkó az orvos. ( nem az előző válaszolónak írom ).

2010. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már neharagudjon meg a világ!Ha én elmegyek egy maszek korházba,vagy magánrendelésre,és ott hagyok pár ezer forintot,vagy pár százezret,mi az hogy nem kell hogy kedves legyen hozzám?!Pf.
2010. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. aug. 6. 02:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Az orvos jófej volt, a recepciós lányok meg nem voltak annyira jófejek -kivéve a pénztáros lányt. Ma.
2016. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!