Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Róbert Károly Magánklinikáról...

Róbert Károly Magánklinikáról kérnék infókat?

Figyelt kérdés
2,5 éve próbálkozunk ,a párommal minden rendben.Nekem nincs peteérésem még clostyval se.Pcos vagyok a cisztáim felszívódtak.Emellett inzulinrezisztenciám van amire merkformint szedek 4 hónapja.Diétázom és sportolok így fogytam 7 kg-ot.Gondolkozunk inszemináción vagy lombikon,most már ideje belevágnunk.
2011. szept. 29. 18:26
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!

Mi oda járunk és kopp-kopp, de eddig meg vagyunk velük elégedve. Egyébként én a helyetekbe még várnék legalább 3-4 hónapot, mert ha más gond tényleg nincs nálatok csak a PCO, akkor addigra biztosan megoldódik a problémátok a gyógyszertől, a diétától és a mozgástól. Egyébként a 7 kg fogyás már jót jelent! Remélhetőleg hamarosan lesz peteérésed is, amit ovulációs tesztel ellenőrizni is tudsz. A PCO kezelésben egyébként azt mondják, hogy a Mensmentis is nagyon jó.

2011. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!