Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy hónapja estem att egész...

Kinga_18_07 kérdése:

Egy hónapja estem att egész Méheltavolito műtéten fojamatosan gyuladasba van és valadekozik csip ég mikor fog ez elmúlni? Mikor lehet ebôl fel gyógyulni!

Figyelt kérdés

#váladékozás #Műtét ?meheltavolitas #gyuladasba
2019. máj. 31. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
általában 6 hét után szoktak műtétek után kontrollt végezni. De ha panaszaid vannak, légyszíves menj vissza most az orvoshoz, hogy segítsen meggyógyulni.
2019. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fog elmúlni??? Amikor szólsz az orvosodnak, hogy valami el lett bva!!! Ilyennek nem szabadna előfordulni. Anyukámnak egy éve csinálták, egyáltalán nem volt utána se vérzés, se váladékozás.

Mi van gyulladásban, a hüvelyed?

2019. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam már háromszor is ászt a választ kapom ez bele fér fertőtlenítő kupot kaptam két hete újra meg műtött mert állítása szerint el pattant egy ér más szerint pedig a várat ojan el ismert orvos itt Debrecenbe hogy mikor más orvoshoz megyek meglátja ki műtött nem vállal
2019. máj. 31. 12:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal keress egy másik orvost. Ez nem normális.
2019. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a sima nőgyógyászati szakrendelésre menj a panaszaiddal, olyan nincs, hogy az épp oda beosztott orvos nem vállal, kezelnie kell! És az elvégzett vizsgálatokról, diagnózisról, javaslatról adniuk kell egy papírt, mert ebből még jogi ügy is lehet. Ne várd a semmit, nem múlik el magától.
2019. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer hangsúlyozom, amit privátban írtam: ebből így nem lehet felgyógyulni.

Ha összeesel a kórházban, nincs olyan, nem nyúlnak hozzád, mert X műtött. Ki sem szabadott volna engedniük!

Másik orvos kell.

2019. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudnátok ajánlani magán orvosokat Debrecen kőzeleben ?
2019. máj. 31. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!