Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A tüdőszűrésre be lehet úgy...

A tüdőszűrésre be lehet úgy menni, hogy sportmelltarto van rajtam?

Figyelt kérdés

Olyan, amiben nincs semmilyen fém csat vagy bármi


Utálok levetkozni bárki előtt még akkor is ha ez csak egy vizsgálat és naponta több száz embert lát meztelenül, ez engem pont nem érdekel, a lényeg, hogy engem ne lásson


És úgy emlékszem, hogy amikor kb 5-6 éve voltam és akkor se voltam hajlandó levenni, akkor megcsinálták úgy, hogy egy spagettipantos top volt rajtam (fém ‘alkatresz’ nelkuli)


És ha ne adj’ isten nem lehet ilyet, akkor miért? Befolyásolja az eredményt?

Valakinek megcsinálták már így?



2019. jún. 6. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet. Le kell venni. A komplexusaiddal meg keress szakembert.
2019. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet. Pont. Ha meg elkezdesz ez miatt sipákolni, akkor nagyon csúnyán fognak rád nézni.
2019. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

És miért?

Mert az nem indok, hogy “ez a szabály”, mert annak is van oka, hogy ez lett a szabály...

2019. jún. 6. 12:31
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Biztos mert réged akarnak kukkolni... Jó ég...
2019. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet normálisan is válaszolni, ha meg nem tudsz, gorgess tovább 😉
2019. jún. 6. 12:44
 6/14 anonim ***** válasza:

Hogy lehetne egy ilyen kérdésre normálisan válaszolni? Szerinted véletlenül kell levenni, vagy csak téged akarnak ezzel szivatni?

Ha úgyis "neked megcsinálták" 5-6 éve akkor még mit akarsz tudni?

2019. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mondjuk úgy lehetne normálisan válaszolni, hogy igen/nem és indok...

De persze könnyebb beszolni...👏🏻👏🏻

2019. jún. 6. 13:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol hagyják, de van ahol levetetik ezt csak ott fogod megtudni. De egyébként általában adnak vmi papir cuccot amivel eltakarhatod magad
2019. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Az új erősebb röntgenhez már mehetsz télikabátba is. Átégeti.
2019. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez az erősebb röntgen nem tudom mi akar lenni, ilyen fogalom nincs.

Van ahol levetetik, van ahol nem, ez szokás kérdése.

Azért célszerű levenni, mert a melltartó részei nem homogének, van határa és ahol takar, ott adhat árnyékot, ahol nincs, ott nem. Ha ez meglátszik a felvételen, akkor nem minden esetben lehet eldönteni, hogy ez most melltartó-e, vagy valami árnyék a tüdőben.

Ha nálam valaki nem akarja levenni, akkor nem erőltetem, ráírom a papírra. De ezzel az a gond, hogy ha valami van és tudják, hogy nem vetted le, akkor meg kell ismételni úgy, hogy leveszed, csak akkor 2x annyi sugár, ami felesleges és nálam kb. 1 perc a rtg., szerintem ki lehet bírni.

Ha nagyon nem akarsz felül meztelen lenni és zavar, akkor menj inkább vékony pólóban, topban, az jobb, az lefedi az egész mellkasod és nem lesz differencia.

2019. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!