Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi zajlik a detoxikációs...

Mi zajlik a detoxikációs klinikán?

Figyelt kérdés
Azaz: infúziót adnak ha valakit bevisznek, vagy más szert?

2019. jún. 6. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a mérgezés milyenségétől és erősségétől függ. Drasztikusabb esetben például dialízis kezelés is lehet
2019. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Első körben gyomormosás. Utána jön a többi.
2019. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Bizony,a gyomormosás..és nem finomkodnak ám, hogy utána ne nagyon legyen kedve újra bekerülnie az embernek. Infúziót adnak. Fiatalkorúnál szülöket értesítik, illetve rendőrségi ügy. És amit még írtak, dialízis ha akkora a károsodás.
2019. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hűű, kedves 3-as, detoxra nem csak a drogos vagy túl sok alkoholt fogyasztott tinik mennek, hanem pl az étel vagy gyógyszermérgezettek is. Akár egészen kicsi gyerekek is vagy olyanok akik mellényúltak gombaszedésnél stb.

Egyáltalán nem biztos, hogy hánytatnak mert vannak olyan szerek amiknél ez többet ártana, mint használ vagy csak mert a mérgezést okozó anyag már régen nincs a gyomorban. Az infúzió gyakorlatilag garantált de hogy abba milyen szert tesznek az attól függ, hogy mi okozza a mérgezést. Legritkább esetben egyébként előfordul az is, hogy csak megfigyelésre veszik fel a beteget és nem történik vele semmi, vagy pl a drogcsempészek esetében akik csomagokban nyelik le a drogot, abban az esetben addig maradnak, míg nem távozik az összes lenyelt kapszula, mert náluk fennáll a veszélye, hogy később szakad ki a csomag az emésztőrendszer valamelyik részén és itt bizony hirtelen kell közbeavatkozni, hogy túlélje a delikvens.

2019. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem csak alkesz/drogos megy detoxba. De aki itt kérdez és ilyen témában,az általában kemény berúgásra készül. Általánosítás,én kérek elnézést. A hánytatásos részt is tudom. Eüs vagyok,tanultam. De itt is az alkoholra gondoltam rögtön. Peace!
2019. jún. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!