Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Múlt héten és az előtte való...

Noémi1223 kérdése:

Múlt héten és az előtte való héten a klinikán csecsemő osztályon feküdtünk a 10 hónapos kisfiammal mert lázgörcse volt és láttunk egy szobát amiben apuka volt a babájával ha meg nem akkor meg üres volt. Az VIP szoba volt e? És ha igen mennyi az ára?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak olyan betegségek, ahol a gyereket el kell különíteni.


Egyébként Magyarországon van minimum négy gyermekklinika...

2019. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt ott kellett volna megkérdezni a korházban.


De nem minden szoba azért mert egyedül van benne valaki vip szoba. Pl súlyasabb sérüléseket ahol minimális fertözés is kritikus lehet azokat mindenképpen megprobálják elkülöníteni.


Pl én feküdtem VIP szobában ingyen. Mert az egész osztályon 3-an voltunk nök. Mikor bekerültem sima kétszobásba raktak egy hölggyel, de ö közben elment, és bekerült egy ápolásra szoruló fekvö idös nö. Ès ekkor mondta a növér, hogy van egy külön szobában egy másik elfekvö idös nö, akinek az éjszakai ápolása ugyan az mint az új paciensé, így kicserélnek vele. èn az egyes szobába kerültem...


Vagy is lehet, hogy a gyerek igazán nagyon beteg volt és ezért került külön szobába, vagy azért mert apuka aludt bent vele, és így mindenkinek jobb volt...

2019. máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy ez a Debreceni klinika csecsemő a osztály-a és nekünk azt mondták hogy férfi nem jöhet be és nem vigyazhat a gyerekre... Szóval ezért kérdeztem hogy mennyibe kerül? És olyanok válaszát várom akik voltak abban a szobában. (ja igen és hozzá teszem hogy szoptatós részleg az a osztály) úgy hogy biztos VIP szoba volt
2019. máj. 14. 12:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Ès ha a gyereknek csak férfi hozzátartozója van vagy az anya komában fekszik egy másik osztályon akkor szerinted nem engedné meg a korház, hogy apa menjen be?


Ha neked az vip szoba akkor fogd magad és hívd fel a korházat és kérdezd meg, hogy mennyiért tudnának téged elszállásolni ott.

2019. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Xddd az volt.. És nem szemre hányás kértem drágaság. Aki normálisan nem tudd válaszolni az ne is tegye... És hogy ha az anyuka (én) teljesen kivan készülve már enni sem bír?! Akkor az a lényeg hogy tönkre tegyem magam hogy a gyerek senkire se számíthatson! Közeli rokon (nő) átveheti a felügyeletet de ez nálunk nem megoldható így azért kérdezem mert párom átvenné.. Szerintem ásd el magad hogy nem tudsz egy idegennel normálisan írni mikor azt sem tudod elképzelni hogy a másik fél mit él át.!!!
2019. máj. 14. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!