Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gond lehet ha holnap fizetem be?

Gond lehet ha holnap fizetem be?

Figyelt kérdés
Magam utàn fizetem a Tb-t csekken, ma màr nem.fogok eljutni a postàra, baj ha holnap fizetem be,ha orvoshoz kerülök vèletlenül ellàtnak?

2019. jún. 13. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen gyorsan még nem leszel letiltva az orvosnál, nyugodtan menj el.
2019. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi gondod nem lesz belőle - pár nap késés miatt nem fog semmi történni, max felszámolnak 1-2 ft kamatot, amit aztán nem kell kifizetned, mivel jelentéktelen összeg :-)
2019. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszotokat,holnap megyek befizetem.
2019. jún. 13. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Az orvos akkor is ellát, ha senki nem fizeti a TB-t utánad, se munkahely, se te, se önkormányzat, csak szól, hogy rendezd. A TB-t adó formájában fizeted, ezért kell a NAV-nak, ha nem fizetsz hátralékod keletkezik, de az orvos nem fog elküldeni miatta.
2019. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem lesz gond, a rendszer sem napra kész és el kell lássanak, utólag is lehet rendezni.
2019. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2019. jún. 14. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!