Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sürgősségin láthattak minden...

Sürgősségin láthattak minden korábbi kórházi leletemet?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Ha abba a kórházba szoktál járni, akkor igen.
2019. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak akkor.

A teljes betegút lekérdezhető bármelyik egészségügyi szolgaltato intézményben a személyzet alltel. Tehát igen, lattak mimdent

2019. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez érdekes...


Mert akkor miért kell behoznom a háziorvosnak a leletet ha látnak mindent. Szerintem ilyen rendszer nincs.

A betegéletutat meg letiltottam...

2019. jún. 15. 11:05
 4/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%
Pontosan azért kell hozni, mert az illető letilthatja, bár van amit nem lehet. Ergo láthatják, hozzáférésük van, főleg egy sűrgősségin, de ez egyáltalán nem biztos. De igazából jelentősége nincs, mert titoktartás kötelezi őket, engedélyed nélkül nem mondhatnak senkinek semmit, persze kivéve, ha nem vagy beszámítható állapotban.
2019. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
De, van ilyen rendszer. Ha letiltottad, akkor nyilván nem látja senki. Bevinni meg azért kell mert egyszerűbb az orvosnak ha a kezébe adod a papirt és el tudja rögtön olvasni mint higy keresgéljen
2019. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyre jobban elegem van ebből az eü-ből....
2019. jún. 16. 14:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért? Mi a baj azzal, hogy látják milyen problémád volt a múltban és annak alapján könnyebben tudnak segíteni?

Én pl külföldön élek, de itt a gyógyszerész is latja az egészségügyi dossziét, így az alapján tud gyógyszert ajánlani.

2019. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mert főleg anno a gyerekorvosi dolgok fele hazugság és nem úgy volt... Én sem ismerem a tartalmát. Beutalt anorexiával, mikor nem is voltam az... Stb.


2. Vittek be ide mikor drogot tettek egy buliban az italomba... Nem a pia miatt kerültem oda...

2019. jún. 16. 15:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az anorexiával mi a probléma? A háziorvos ezzel a gyanúval beutal, a szakorvos meg kivizsgál. Ennek eredneymne is látható. A drog szinten.
2019. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
De ezekkel szerintem semmi gond nincs. Nem szokták amúgy nézegetni az előzményeket csak úgy, maximum, ha valami nem egyértelmű, nincs idejük erre, vagy esetleg akkor ha sürgősségire kerülsz vagy nem tudsz kommunikálni..
2019. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!