Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dec.15. -én lejárt a Társadalo...

Dec.15. -én lejárt a Társadalombiztosításom és ki is ad a rendszer. Viszont, volt egy korábbi időszak is, amikor nem fizettem TB-t, de azért sohasem szóltak.3 évet jártam fősulira közben, de akkor ez az elévülési idő rám is igaz?

Figyelt kérdés
2010-ben érettségiztem. Utána ilyen 1-2 hónapos bejelentett munkáim voltak, közben sokat is kellett orvoshoz járnom, de sohasem szóltak, hogy lejárt a TB-m. Utána 2014 szeptemberében kezdtem a fősülit, ami 3 éves volt, addig ugye biztosítva voltam, azonban ez most dec.-ben megszűnt. Most be kellene mennem a NAV-hoz, mert a rendszer egyből kimutatott, de attól félek, az a 3-4 éves időszak is ki fog derülni?
2018. jan. 3. 16:58
 1/1 A kérdező kommentje:
Egyébként, megnéztem a folyószámlámat, -lekérdeztem ügyfélkapun keresztül- és elvileg most 0 ft tartozásom van...
2018. jan. 3. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!