Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Végleges körömeltávolítás...

Végleges körömeltávolítás lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Évek óta bajlódok a mindkét nagylábujjamon lévő körmökkel. Sajnos mind a kettőről teljesen le kellett venni többszöri alkalommal a körmöt. A sokszoros levétel során valószínűleg sérülhetett a körömágyam és emiatt hiába szedik le, ugyanúgy rosszul nő vissza. Próbálkoztam már mindennel, amit az orvosok tanácsoltak, de semmi sem használt ellene és már nagyon unom, hogy 1-2 évente meg kell ismételni ezt a procedúrát. Az orvos szerint a másik ok esetleg genetika lehet a deformitásra vonatkozóan.


A kérdésem az lenne, hogy végleges körömeltávolítás mennyivel másabb mint egy "sima" körömlevétel, a gyógyulási idő mennyivel volt hosszabb / fájdalmasabb, illetve aki már átesett ilyen műtéten el tudná mondani, hogy utána köröm nélkül milyen, befolyásol-e valamit?


Válaszokat előre is köszönöm!



2019. jún. 16. 00:25
 1/7 anonim válasza:
45%
köröm eltávoltítás nem hiszem de ha benőt köröm a baj be szoktak helyezni egy "merevítő" vagy mit hogy ne nőjön be a köröm
2019. jún. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nincs benőve a köröm. A bal lábujjamon az a probléma, hogy a köröm torlódik, egymásra nő, majd a végén a felső réteg leesik, és ez így megy tovább. A jobb lábujjamon lévő körömmel pedig az a probléma, hogy nagyon megvastagszik és kb semmit se nő.


Nem tudom mit lehetne tenni ezzel kapcsolatosan ami végleges megoldás lenne, de már nem szeretnék vele szenvedni. :/

2019. jún. 16. 00:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedikűröshöz látogass el!
2019. jún. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam már ott is, de inkább sebészetet ajánlották, mert az biztos, hogy le kell venni ismét mindkettőt. Esetleg lézeres műtét megoldhatná? Még erre tudok gondolni, hogy esetleg ott csinálnak valamit, ami segítene helyrehozni.
2019. jún. 16. 01:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de szerintem menj el máshova is, Hátha ő tudja az okát
2019. jún. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem 4 szer műtötték. A lezer óta vastagszik,alig nől ,csúnya is de már annyira belefáradtam h állandóan fájdalmas műtéteken megyek keresztűl h már nem érdekel így marad. Fájni nem fáj,szépséghiba. Leszedik,pár hónap után ugyanaz,felesleges trancsírozásnak veted alá magad.
2019. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vannak nagyon jo gyogypedikurosok szerintem minden varosban. Lehet hogy ok tobbet ernek kint egy sima pedikuros vagy egy orvos. Azt mar probaltad?
2019. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!