Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor hívnak be újra felülvizs...

Mikor hívnak be újra felülvizsgálatra?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy 3 éve leszázsalékoltak B2 kategóriára, nem rehabilitálható végzéssel.

Mostanában telik le a 3 év, de semmilyen papírt nem kaptam, hogy mikor menjek be felülvizsgálatra. Hivatalosan kiértesítenek? Vagy nekem kell őket felkeresnem? Segítsetek légyszíves, mert a neten SEMMI infó nincs erről, csak ezeréves össze-vissza cikkek. Köszönöm előre is.



2019. jún. 18. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg felhívhatod őket. De ha nem rehabilitálható akkor valószínű sosem kell felül vizsgálat de nem tudom csak erre következtetek. Kérdezd meg őket az ambuláns lapon vagy valamin amid van biztosan van telefonszám.
2019. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jún. 18. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!