Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi van, ha egy orvos nem...

Mi van, ha egy orvos nem fizeti a tagdíjat? Orvosok, mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés

Az email címemre kapom, hogy egy bizonyos orvosnak tartozása van idei évre. Rossz email címet adhatott meg, szerintem.


Rágoogliztam, hogy szólok neki... Kép, cím nincs. Az van, hogy Hévízen rendelt fogorvosként, de felhívtam őket és ilyen orvos nem dolgozik náluk, azt mondták.


Csak gondoltam szólok neki, hogy keresik rajta, nehogy ne praktizálhasson stb. Mondjuk részemről annyi, mert gondolom postán is megkapja. Címét nem látom az emailben.



2019. jún. 21. 23:55
 1/5 A kérdező kommentje:

MOK


Ez egy automata email, NO REPLY. Nem tudnak velem semmit sem csinálni, hogy nem jelzem, egyáltalán kell ezt valkinek jelezni? Már máshol dolgozik, az ailből meg nem tudok kivenni többet, mint a neve, meg 25.000 forint kb., valamivel kevesebb.

2019. jún. 22. 00:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos van e-mail címe a kamarának vagy telefonszáma Leírnám nekik, hogy mivan és csatolnám hozzá az emailt is, amit kaptam. Egyúttal megkérném őket, hogy töröljék a rendszerből az email címem a további félreértések elkerülése végett.
2019. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Magyar Orvosi Kamarának írj, a honlapjukon nyilván van cím. De az se kizárt, hogy állevélről van szó pénzkicsalás céljából. Én furcsállom, hogy tartozásról e-mailben értesítenek. Mi a feladó címe? Nincs a levélben link, amire való kattintásra szólítanak fel?
2019. jún. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

noreply@mok.hu


Kérjük, hogy erre a levélre NE VÁLASZOLJON! - Ezt az e-mail címet kizárólag levélküldésre használjuk.

Rendkívüli felhívásaink, kötelező tájékoztatásaink nem tartalmaznak leiratkozási lehetőséget.


Van egy link, hogy online is befizethetem.

Viszont szerintem ezt a doki megkapja postán is... Ami vicc, hogy nem is egyezik a nevünk... Csak a keresztnév...

2019. jún. 22. 00:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Valódinak tűnik. Írjál nekik. Biztos mellékattintottak.
2019. jún. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!