Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap megyek panoráma röntgen...

Holnap megyek panoráma röntgenre bölcsességfoggal. (Miskolc Szájsebészet) Azt egyből kiműtik vagy adnak időpontot?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam ott. Félek. Jó lenne tudni úgy készülök fel.

2019. jún. 24. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, mindenhol időpont van, nem műtik ki azonnal. Én rá egy hétre kaptam.
2019. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha veszek be nyugtatót az befolyásolja az érzéstelenítő hatását? Komolyan volt már minden féle műtétem, beavatkozásom... De semmitől nem félek így mint ettől. Hogyan lehetne ezen esetleg segíteni? Pláne úgy hogy egyedül megyek :(
2019. jún. 24. 15:36
 3/3 A kérdező kommentje:

Végülis csak megválaszolom a saját kérdésem :)

Szerintem fog függő a dolog, de tőlem megkérdezték, hogy ki szedjük most vagy mi legyen vele? Kicsit gondolkodtam aztán úgy voltam vele ha már itt vagyok akkor minek várjak még egy hetet?? Imádkoztam reggel mikor mentem, hogy ne szenvedjek sokat. És nem is szenvedtem. Kicsit sem fájt. Egyszer hallotam valami recsegést, de nem úgy kell elképzelni hogy recseg-ropog. Hanem csak ilyen minimális.

Nekem jól állt a fogam szerintem. Legalábbis valamennyire ki volt nőve enyhén ferdén de nem volt 45°. 2 percet ültem bent a székben. Nagyon ügyesen ki szedte. Varni sem kellett. Egybe kijött.

Nem tudom mit írjak még. Féltem nagyon, de mikor az asszisztens azt mondta hogy kint van a fog. Mondom mi??ilyen hamar?? Mondta hogy meg lehet nyugodni. Aranyos volt az is nagyon. A rémtörténeteket mesélje más. Én csak jót tudok mondani eddig. Igaz, hogy most megy ki a hatása a cuccnak és kezd fájni, de én a kiszedéstől jobban féltem mint az itthoni kínoktól. Sziasztok

2019. jún. 25. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!