Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kedden műtötték a keresztszala...

Kedden műtötték a keresztszalagom és pénteken engedtek haza. Azt mondták hogy naponta kétszer hajlitani kell a térdem . Én ezt meg is csináltam, viszont a hajlitas elején (kb30-40°) körül a bokám felett fura pattanó érzést érzek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Eléggé aggódok emiatt. Nem fáj de nagyon fura érzés. A kórházban nem történt ilyesmi se akkor amikor géppel csinálták se akkor amikor magamtól kellett

2019. júl. 6. 20:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel kezdtem el érezni mikor először hajlítottam és mikor este csináltam akkor is éreztem akárhányszor hajlítottam
2019. júl. 6. 20:14
 2/10 anonim ***** válasza:

ilyen mütét után gyógytornára kéne járni


nem mondták?

2019. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De mondták, csak az első pár héten még otthon kell lenni és ott csinálni gyakorlatokat. Egyáltalán minek írsz ha ilyen tudatlan vagy? 🤦🏻‍♂️
2019. júl. 6. 22:07
 4/10 A kérdező kommentje:
UI. Bocsi a bunkó kommentért, de ha tényleg tudnád miről van szó és elolvastad a kérdésem, akkor nem tettél volna fel ilyen buta kérdést
2019. júl. 6. 22:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz ha már senki nem segít.. tuskó.
2019. júl. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már a nevében látszódott hogy nem komoly válaszadó az emberke. Egyébként meg bocsánatot kértem utána . És ha tényleg komoly lett volna a válasza akkor is nagy hülyeséget írt
2019. júl. 8. 15:12
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem mind két térdem operálták, igaz nem mostanában

kb 20 éve


egyiket combizom szakadás miatt, a másikat meg mert állíndóan kificamodott a térdkalácsom.

Mind két esetben a mütét után gipsz sínben volt a lában vagy másfél hónapig, mikor levették, másnap már mentem gyógytornára.

A gyógytornász az aki tudja mit és hogy kell tornáztatni, gyakorlatilag gyógytörnász nélkül ilyen mütét után nagyon nehéz lenne teljesen felépülni.

Ugyhogy tudom mit írtam, nem egy mai kis taknyos vagyok, megtapasztaltam már ezt azt.


Gyógytornász nélkül csak kárt tudsz okozni.

2019. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
"gyógytornász nélkül csak kárt tudsz okozni". Bocsi de ez nagyon nagy hülyeség . A kórházban a Gyógytornász mondta hogy nagyon fontos megcsinálni ezt a hajlítást plusz még mellette pár egyszerű gyakorlatot
2019. júl. 9. 07:11
 9/10 A kérdező kommentje:
És igen, nagyjából másfél hónap után kell gyógytornára menni, addig kell csinálni a hajlítást meg azt a pár gyakorlatot
2019. júl. 9. 07:13
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként megoldódott a probléma ha akárkit is érdekel xd. Az orvos azt mondta hogy valószínűleg letapadt az izom és mutatott gyakorlatot, azt csináltam és utána már sokkal jobb volt
2019. júl. 13. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!