Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egész nap csorog a vizeletem...

ND12 kérdése:

Egész nap csorog a vizeletem es piros szinu es ver is folyik es van mikor hirtelen elindul folyni (ilyenkor ugymond bepisilek) tortent mar ilyen valakivel? 18/L. Es nem a menstruaciom

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom felfàztál. Talán elkellene menni orvoshozy esetleg sürgőssègire...
2019. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem csíp?
2019. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen illene annyit tudni, hogy ilyenkor nem árt elzarándokolni a háziorvoshoz. Egyébként ez egy durvább hólyaghurut lehet.
2019. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Franciaorszagban lakok es ha nem muszaly nem mennek itt orvoshoz mivel eleg nehez eljusak oda es a nyelv sem megy annyira ...ezert irtam ide mert erdekelt hogy tortent e valakivel ilyen magamtol is tudom hogy kene dokihoz forduljak egybol koszonom szepen
2019. júl. 12. 00:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia ha már vér folyik, akkor menni kell orvoshoz :( komoly fertőzés lehet, és súlyos szövődmények alakulhatnak ki. Kérlek ne halogasd, terjedhet a fertőzés a petefészekre, méhedre, tényleg ne kockázztass!

Nekem vér még nem folyt, de hatalmas fájdalmaim voltak, égett az egész húgycsövem ahogy pisiltem. Ez nem játék, főleg a nőknél!

2019. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És a nagyon fejlett csigazabálóknál a doki nem beszél angolul?
2019. júl. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Elmentél már azóta orvoshoz? Elvileg tudnia kéne angolul, ha nem, beírod fordítóba és kész. Ha már hirtelen bepisilsz, meg véres akkor az komoly felfázás. Adni fog rá antibiotikumot és remélhetőleg az helyreteszi. Kamillás forró fürdő segíthet és minimum 2, de akár 3 liter vizet is igyál meg naponta. Persze a gyógyszer a legfontosabb.
2019. júl. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat par napot meleg kamillas vizben furodtem es mikor befekudtem az agyba forro vizes palackot raktam a hasam aljára es elmultak a fajdalmak es a verzes is
2019. júl. 15. 12:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy elmúlt. Egyébként a felfázás/hólyaghurut visszatérő probléma lehet (nekem gyakran előjön), ha legközelebb ilyen van, azért nézz el orvoshoz. Nem ciki, ha rosszul beszéled a nyelvet, arra van a google fordító és egyebek.
2019. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!