Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem most nem vér folyik...

Nekem most nem vér folyik mármint nem piros hanem barna valamikor meg fekete színű de csak az és nagyon sok és semmi piros. Ez mi?

Figyelt kérdés
Nekem még sose volt ilyen hogy barna folyt volna vagyis hát hogy ilyen sok és mindennap mintha tényleg menstruálnék csak nem éppen vérrel hanem valami barnás fekete valamivel?És nem tudom hogy mi ez vagy miért van ez?

2013. dec. 3. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Menstruálsz már?

Mert ez is vér, ez is menstruáció

2013. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első, hogyne menstruálna, hisz vérzik...

kérdező, barna az vér, csak kevés és megalvad, mire látod...egy-két nap és lesz rendes vérzésed is

2013. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen már 2-3 éve hogy menstruálok csak nem volt még ilyen hogy barna vagy valamikor már fekete folyna..
2013. dec. 3. 21:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát már ez az 5. nap és még mindig ugyan olyan és mindennap ugyan ilyen volt.
2013. dec. 3. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Kevés vér volt, ami egy ideig gyűlt a hüvelyedben, és a folyással együtt jött ki megalvadva.
2013. dec. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!