Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógyszerészeket kérdezem, mi...

Gyógyszerészeket kérdezem, mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lehet nem jó kategóriában írom : nagytakarítást végeztem, és a gyógyszeres dobozomból kiselejteztem nagyon sok régi /lejárt gyógyszert /kenőcsöt, cseppet. Már nem tudom melyik mire való, de nem is merném beszedni őket. Mi a teendőm velük? Nyilván a szemetesbe nem dobom, ahogy tudom óvom a természetet. Esetleg gyógyszertárban leadhatom őket?
2019. júl. 13. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mindig beadom a gyógyszertárba.
2019. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! És milyen formában? Eredeti csomagolásként pl egy nagyobb táskában?
2019. júl. 13. 22:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy miben viszed le? Hátizsákban, szemeteszacskóban, aktatáskában, ételhordóban ... Leviszed a patikába, és ott átadod a személyzetnek. A legtöbb patikában ki is van rakva egy kis doboz. De ha neked bőröndnyi van, akkor abba nem fog beférni.
2019. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdeztem mert hallottam olyat, hogy a gyógyszertáros nő pofákat vágott, amikor át lett neki adva a maradék gyógyszer, hogy ő neki nincs ideje kiválogatni...
2019. júl. 13. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem is kell neki válogatni, nem is értem, miről beszél! Szó sincs semmilyen válogatásról, az egész megy tőlük a veszélyeshulladék-megsemmisítőbe.
2019. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, gyógyszertárban kell leadni. Sőt, több helyen nem is odaadni kell, hanem van egy láda, amibe a lejárt gyógyszereket be lehet dobni.

Aki pofákat vágott, esetleg azt hihette, hogy neki kellene kiválogatnia, hogy melyik van lejárva és melyik nincs. Vagy nem tudom. Nem kell kiválogatni semmit...

2019. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm szépen!
2019. júl. 13. 22:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ömlesztve adom a gyógyszertárba. Nem volt gond, megköszönték.
2019. júl. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki
2019. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!