Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nőktől kérdezném, volt-e...

Nőktől kérdezném, volt-e részetek kínos szituban nőgyógyásznál? Mint nő kérdezem.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 7. 10:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Ne legyél depressziós, ha menni kell akkor menni kell.
2018. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem volt.
2018. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De most komolyan, volt valakinek esetleg?
2018. ápr. 7. 11:05
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt. Azért mentem 17 évesen, mert kimaradt a menstruációm, de nem hitte el, hogy szűz voltam, azt hitte, hogy terhesség... Aztán kiderült, hogy PCOS, akkor már normálisabb hangot ütött meg, de nagyon kellemetlen élmény volt. Azóta nem is voltam.

20/L

2018. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerencse semmi nem volt soha, pedig már voltam jó párszor :)
2018. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt. Sokáig nézegette a méhszájam az orvos, ezért megijedtem hogy talán valami baj van, valószínű begörcsöltem, mert nem tudta kihúzni a doki a kacsát, furán nézett rám és gúnyosan mondta, hogy "de szorítja". Nagyon égtem, hogy azt gondolja a kacsa olyan élvezetes nekem.
2018. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

Életem első - és utolsó - női orvosa olyan durván vizsgált meg, hogy azt hittem, lerúgom úgy helyből.


Aztán "ne nyávogjon, nem fáj". Aha, nem... soha többé nem megyek nőhöz, ez pont elég "szuper" élmény.

2018. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Sok lánynak pedig pont azért ajánlanak először női dokit, mert empatikusabb, megértőbb etc. ...


Erről ennyit.

2018. ápr. 7. 18:16
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

Nekem mondjuk a női nőgyógyász nem jött be. Úgy vizsgált, hogy fájt, és mikor valami fertőzést kaptam, még csak nem is tájékoztatott, csak hozzám vágott egy receptet, hogy ezt szedje be. Alig bírtam kihúzni belőle mégis mire szedjem be, mi bajom van?

Férfi orvos is volt már, aki úgy vizsgált, hogy fájt, és mikor felszisszentem, megjegyzéseket tett, hogy " van e valami problémám" mintha pszichésen sérült lennék. Ahhoz se megyek vissza többet. Ugyan ez az orvos azt is megcsinálta, mikor mondtam neki, hogy a tabi amit adott hangulatváltozásokat okoz ami nagyon kellemetlen. Erre közölte, hogy ezzel nem tud mit kezdeni, menjek a pszichológushoz. Holott a tabletta váltástól lett. Nem én vagyok a gyagyás. Egy másik meg bármilyen kérdésem volt azt mondta szüljek gyereket. Voltam 20 éves, állás, meg lakás nélkül. Azt hittem ráborítom az asztalt. Végülis 23 év alatt nem olyan sok :D Jó tapasztalatokat is tudnék írni, csak nem az volt a kérdés. :D

2018. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem írni....ez volt a legkínosabb. Hüvelyi ultrahangot csinált, ami már eleve elég kínos vizsgálat. Erre közben mérgesen közölte, hogy össze vissza mozognak a beleim és ő nem lát ettől semmit. :D Érted mintha én tehetnék róla. Vagy meg tudnám szüntetni :D És még meg is kérdezte, hogy engem nem zavar e? :D Nagyon kínos volt. Én nem éreztem, hogy mozognak a beleim. Ilyen hülye orvost. :D
2018. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!