Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A lábujjamról szakad a bőr,...

A lábujjamról szakad a bőr, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már pár éve előjön, de általában csak nyáron, hogy az egyik lábamon a nagylábujjam aljáról elkezd felvállni a bőr, és akkor én levágom, megint válik, megint vágom, és egy idő után tiszta véraláfutásos lesz a lábujjam, pedig nem nagyon tépkedem vagy húzogatom. Normális ez? Mit tudnék kenni rá, mivel kezeljem? Elég kellemetlen így mezítláb járni vagy pl. strandolni, mert nagyon sokszor még fáj is, ha ráereszkedem.

Pár éve is igy mentem homokba, és nem tudom, nem tisztult ki rendesen a sebből a por, vagy mi volt a helyzet, de ki kellett vágni egy gennyes darabot belőle. És tavaly is volt egy ilyen hólyagvágásom, de az pici volt, nem kellett hozzá orvos, így megoldottam én.

Télen semmi baja, tiszta sima, mint a másik.

Ja, és az ápoltsaggal sincs probléma.



2019. júl. 14. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
gomba
2019. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pár éve? És még nem mentél el börgyogyászhoz?

"Ja, és az ápoltsaggal sincs probléma." De van!!! Sulyos!

2019. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez gomba. Ne szaggasd, Canestent neki!

A zoknikat, ágyneműt, cipőket fertőtlenítsd!

2019. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De lehet úgy gomba hogy a lábujjamnak csak az alján jelentkezik? A körmeimnek semmi bajuk, és máshol sincs semmi a lábammal.
2019. júl. 14. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!