Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógyszertárakban miért kell...

Gyógyszertárakban miért kell a pulttól távol 1-2 méterre várakozni?

Figyelt kérdés

Ugye ki szokott téve lenni egy kisebb pult "kérjük itt várakozzon!" felirattal.

Ennek mi a célja?


A válaszok elejét véve, ha 1 méterre állok meg akkor is hallom, hogy az előttem lévő épp mit vesz, meg adott esetben látom is.

Ennek tudatában kérdezem, mi értelme a fenti dolognak?



2019. júl. 18. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
De nem látod az adatait. Régebben volt olyan hogy a mögöttem álló bőszen böngészgette a kirakott receptemet :D Az egy méter nagyon kevés (több patikában azért több van, ha halkan beszélnek, nem hallom) de több mint a semmi. Maga a kivitelezés nem tökéletes de az ötletet pártolom.
2019. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most így hirtelen arra gondoltam, hogy talán nem látod a recepten a személyes adatait.

Személy szerint engem nem zavar ha hallják mit veszek, de az már nagyon is mikor a nyakamba liheg a mögöttem álló.


Egyébként meg fogalmam sincs :)

2019. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok,


még az jutott eszembe hogy kártyával szoktam fizetni, pin kóddal. Ok a boltokban is így van és ott se örülök ha látja bárki is de ott legalább nem látja a recepten a nevem címem.

2019. júl. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!