Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy másfél hónapig tartó kóma...

Egy másfél hónapig tartó kóma után mikor engedik haza a beteget?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fura kérdés, de regényt írok, és a főszereplőt kómában van másfél hónapig. A fejét egy olyan sérülés érte, ami által nem is emlékszik semmire. Röviden ennyi. Tudom, hogy zavaros a kérdés, de lehetőleg normális válaszokat várok :)
2019. júl. 18. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Kómából ébredés után (ha tényleg minden rendben van, nincsenek komplikációk, pl felfekvés, tüdőgyulladás stb) még pár napig intenzíven lesz az illető, utána kerül normál kórházi osztályra. Onnantól még biztosan vár rá egy halom kivizsgálás meg megfigyelés, de szerintem ha 10 napot írsz mindennel együtt, azzal nem lősz nagyon mellé.
2019. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. júl. 18. 14:26
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Rossz a kérdés, mert ez állapotfüggő. 10 nap alatt biztos nem tud hazamenni, az izmok nagyon legyengülnek, az alapvető reflexek is kétséges, hogy jól működnek-e.
2019. júl. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!