Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Asztmára nem jár semmi támogat...

Asztmára nem jár semmi támogatás ugye?

Figyelt kérdés
Asztmás vagyok és dolgozni szeretnék de sajnos emiatt nem vesznek fel sehova sem eltitkolni sajnos nem egyszerű sajnos nem vagyok tünetmentes munkaügyi központol is kértem már segítséget de csak októbere kaptam időpontot
2019. júl. 20. 01:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy éreted támogatás jár e? Sajnos nem jár mert nem tekintik állandó betegségnek

Kezelni kell rendesen, hát ha javul, és mondjuk irodai munkát simán csinálhatsz vagy pénztáros is lehetnél , ezeket nem befolyásolja annyira, szoval nem értem miért nem vesznek fel sehova

2019. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok még amugy nekem még soha meg se kérdezték hogy asztmás vagyok e (az vagyok de szerencsére nem fulladok csak köhögök mint az állat), de dolgoztam már cipőgyárban, póló nyomó műhelyben, fesztiválon, önkormányzatnál

Fizikai munkára elhiszem hogy nem vesznek fel, de irodába pl fel kéne venniük (bocsi csak nem tudom felfogni mi az hogy emiatt nem vesznek föl)

2019. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!