Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen több napot kórházban...

Olvasókukac kérdése:

Milyen több napot kórházban lenni?

Figyelt kérdés
Térdműtétem lesz és két éjszakát bennt kell lennem. Mire számítsak milyen lesz?

2019. júl. 20. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél olvasnivalót.

Kelleni fog.

2019. júl. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leginkább unalmas. Mindenképp vigyél magaddal elfoglaltságot, mert egyébként egész nap unatkozni fogsz. De egyébként ennyi, nem annyira szörnyű, ha leszámitjuk az unalmat.
2019. júl. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz közlekedni, és nagyon fog fájni a műtét után a térded, akkor lassan fog eltelni az a 2 nap is. Amúgy meg csak unalmas, és a szobatársaidtól is függ, mennyire lesz elviselhető. ( már ha lesznek szobatársaid) Ahol én voltam ott egy papika fojton jajveszékelt, hívtam is a nővért, de nem nagyon törődött vele.
2019. júl. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a papika nem nagyon törődött a nővérrel, akkor utóbbi biztos csúnya volt.
2019. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Doros ***** válasza:

Egy gyakorlati tanács: előfordulhat, hogy felpolcolják a lábad egy úgynevezett "szánkó"-ra, azaz csak hanyatt fogsz tudni feküdni. Vigyél valamit a feneked alá, a legjobb egy félig felfújt úszógumi. (Az a sima karika.) Ha nincs, akkor egy összetekert, karikába hajtott fürdőlepedő, vagy egy otthoni kispárna.

A kórházi párnák általában lazák, és eleve szivaccsal vannak kitömve. Nincs tartása. Erre is gondolj, ha szereted a kicsit jobb párnákat. (Vigyél otthonról.)

2019. júl. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!