Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Vese vagy...

Mi lehet a baj? Vese vagy derekprobléma?

Figyelt kérdés

Egy hete volt egy megfazásom, amely során derekam környéke el kezdett fájni, illetve sűrű vizelési ingerem lett. Vizeletben nem volt vér, nem éreztem csípő érzést. Hét második felére elmúlt minden probléma. Hétvégén újra elkezdett fájni a derekam környékén. Csak bizonyos pozíciókban fáj, akkor tompán fájdalmat érzek. Időszakonként nincs semmiféle fájdalmam, de mikor van, akkor rohadt idegesítő.

Továbbá edzés közben mikor megiszok 1,5 liter ásványvizet, vizeléskor görcsölni szokott a derekam fölött.

Voltam háziorvosnál nem mondott semmit, csak beutalt vérvetelre, eredmény csak holnap lesz.

Volt már valakinek hasonló problémája?



2019. júl. 23. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Nekem annak idején, nagyjából hasonló panaszoknál az orvos jól rávágott hátul a derekamra és kérdezte, hogy fáj-e. Fájt. Azt mondta, hogy akkor csigolya közti porckorong probléma van, mert a vese az nem fáj.
2019. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az orvosod nem ért a szakmájához, mert a vese igenis tud fájni!
2019. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Barack20 ***** válasza:
100%
16 éve élek vesefájdalommal, igem is tud fájni!
2019. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!