Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mit csináljak, hogy ne legyek ennyire vékony? 60kg vagyok, 175 cm hiába eszek sokat, egyszerűen nemhízom. Milyen szereket ajánlotok? Esetleg valami szteroid 1 hónapig vagy?

2019. júl. 27. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit!

Ilyen az alkatod örülj,hogy nem vagy kövér.

Szterót felejtsd el

2019. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Altalaban aki nem tud hizni az elkezd edzeni tomeget novelni es szep lassan elkezd hizni kicsit.. de ugye a kor is szamit...
2019. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy túl vékony.

Én 177cm vagyok és 58 kg, mégse mondja senki, hogy betegesen sovány lennék.

Megdícsérnek, hogy nyulánk, magas, vékony lány vagyok és ennyi. (eszek rendesen)

17/lány

2019. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, egyébként engem zavar, hogy a karom ilyen vékony, lehetne kicsivel vastagabb, akkor megelégednék magammal😂
2019. júl. 28. 00:05
 5/6 anonim válasza:

Én is viszonylag vékony vagyok. Erősíts és meg fog látszani, nem kellenek nagyon vastag karok, sokkal jobb ha ilyen szálkás vagy, legalábbis én arra hajtok.

16/f

2019. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárba menjél, mondjad, hogy hízni szeretnél szteroiddal, tudni fogják mi kell neked
2019. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!