Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furcsa kérdés, de miért van ez?

Furcsa kérdés, de miért van ez?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy fürdés/zuhanyzás után mindig nagy wc-znem kell.

Kb 2 hete van ez.

Először gondoltam arra, hogy beállt a szervezetem egy bizonyos időpontra (legtöbbször 21:30-kor fürdök), de kipróbáltam hogy előbb fürdök és akkor is ugyanez történt.

Azért írom ide ki, mert ezzel a problémával nem szeretnék (még) orvoshoz fordulni, és lehet hogy valami tök egyszerű magyarázat van rá.



2019. aug. 2. 20:38
 1/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni hogy 17/L

Lehet hasznos

2019. aug. 2. 20:39
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a meleg víz okozza, vagy a végbélnyílás mosása indítja be az ingert. Nem hiszem, hogy ezzel orvoshoz kellene fordulnod. Tudom, kellemetlen, hogy pont zuhanyzás után... Legfeljebb megmosod újra, csak ott.
2019. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szoktál fürdés közben beöntést adni magadnak? az is lehet az oka
2019. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azért elvégeznék egy keresztellenőrzést...utána is menj el zuhanyozni, aztán ha megint kell, még egyszer. Egyszer csak nem fog már kelleni és akkor végre szétkapcsolódik fejben is.
2019. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!