Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudom abbahagyni a...

Miért nem tudom abbahagyni a mozgást?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve dobolok, és mindíg mikor mondjuk ülök vagy valami hasonló nyugodtabb dolgot csinálok, akkor folyton jár a lábam, néha az ujjaim és az éjszaka közepén mikor mondjuk számítógépezek vagy az iskolában ez kicsit zavaró tud lenni. Mindíg mikor feltűnik abbahagyom és nem is csinálom, de csak ameddig erre gondolok, aztán utána kezdődik előről. Ez normális? 16F

2019. aug. 6. 16:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk a kérdés helytelen, mert abba hagyni abba tudom, csak utána magamtól elkezdem megint
2019. aug. 6. 16:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Feszültséglevezetésre használod - tudat alatt. Szóval lényegében sok benned a feszültség, meg sok az energiád. Ha sportolnál sokat, nem dobolgatnál az ujjaiddal.
2019. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig az a vicc, hogy sportolok és nem is keveset. Ma reggel hatkor már kint bicikliztem, többször is súlyzóztam ma fél órákat, és most csak simán álmos vagyok, mert reggel 4-kor keltem, de még mindíg ugyan úgy járnak a végtagjaim.
2019. aug. 6. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg idegi alapon lehet? Kérdezz rá az orvosodra.
2019. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ameddig nem doboltam nem csináltam ezt soha, lehet csak reflexből jön?
2019. aug. 7. 13:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint a dobolást itt most a hangszeren való játék alatt értem.
2019. aug. 7. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!