Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomortükrözès után valakinek...

Gyomortükrözès után valakinek fájt a gyomorszája ès a nyelőcsöve?

Figyelt kérdés
Ma voltam gyomortükrözèsen ès azóta fáj a gyomorszájam aminek eddig semmi baja sem volt.Reggel volt a vizsgálat most meg mar èjszaka van ès aludni sem tudok tőle.Mèg mindig olyan èrzès mint vizsgálat közben mikor ott matattak.Mintha ègetne a gyomorszájam ès a nyelőcsövem.Járt így valaki ez utan a vizsgálat után.Ha igen meddig tartott vagy elmúlt ez az èrzès egyáltalán?

2019. aug. 10. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt gyomortükrözésem, rájöttem hogy nem kellene többet. Tudom hogy fontos vizsgálat de embertelen. Nem a fájdalom miatt hanem "áttöri a gyomorszájat" ami igy sérülhet illetve arra az időre nyitva van kényszerülten. Sérthet nyelőcsövet és a savadnak se tesz jót. Ha mintát is vettek akkor a helye is fájhat. Nekem is fájt en megegyszer ennek a protokolnak nem teszem ki magam.
2019. aug. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ès meddig fájt neked utána?Nekem az egèsz mellkasom fáj,èget.Főleg fekve nagyon kellemetlen.Vettek nekem mintát is.Te is többet böfögtèl az utána lèvő napokban?
2019. aug. 10. 09:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Azert böfögsz mert felfújak a gyomrod előtte levegőt engednek bele. Nekem azota is faj neha mondjuk refluxom van szóval. Az érzés az nekem inkabb szúró volt a tükrözés utan nem égő. Az kb 1 het alatt elmúlt.

Az égő érzés valószinű savasság es hogy nem zár jol a gyomrod, es most hogy lementek oda igy jol ki is feszítettek a gyomorzaroizmot. Igy most a sav megjobban jön fel. Tartani kell a reflux diétat nagyon szigorúan es sajnos ez attol fugg mennyire viselte ez meg a záróizmot. 1 het lehet kell neki.

2019. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig sosem volt ilyen problèmám.Sosem volt savam.Most sem tudom,hogy ez sav e vagy azèrt fáj mert ugye ott matatott a cső.Azt tudom,hogy a böfögès a bepumpált levegő miatt van.Csak gondoltam egy nap után már nem lesz ilyen problèma.Remèlem elmúlnak ezek a tünetek nert ilyenekre nem számítottam.
2019. aug. 10. 11:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg olyan mintha a torkomban lenne a gyomrom,olyan hányingeres èrzès.Ez normális lehet?Mert olvasva tapasztalatokat mindenki simán folytatta az èletèt ez utan a beavatkozás után.Attól fèlek nem fignak elmúlnibezek a kellemetlen èrzèsek.
2019. aug. 10. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi elmúlik nem mindenkinek vesznek mintat akinek mintat vesznek annak hosszabb is ez a beavatkozas. Tobb idő mire helyrejössz.
2019. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Tudom, ezer éves topic, de hátha még eljut valahogy Hozzátok. Sajnos ugyanolyan panaszaim lettek az altatásos gyomortükrözés után, mint Nektek. A gyomorszáj és nyelőcső fájdalom, szúrás, sav, plusz még nyelési nehézségek is. 1 hete volt a vizsgálat, és azóta szenvedek, félek, hogy így maradok. Korábban nem volt ilyen fájdalmam és savam sem. Ha még esetleg olvassátok a topicot, meg tudnátok nyugtatni, hogy nem maradtatok így a vizsgálatok után, és rendeződött a helyzet, elmúltak a panaszok? Teljesen el vagyok keseredve. :( Előre is köszönöm!
2021. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!