Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menstruációs tünet?

Menstruációs tünet?

Figyelt kérdés

Másnak is a menstruáció előtt, valamint a ciklus első pár napjában fáj a melle (nekem jelen esetben a jobb), és a hónalja közti rész? Mintha a nyirokmirigyem, vagy a nyirokvezetekem lenne. Picit meg van dagadva, kemeny tapintású es marhára fáj. Menstruáció utan eltűnik a duzzanat es a fajdalom, de minimisan kitapintható akkor is ez a csomó. Ez a második hónap, hogy erzem, eddig ilyen tunetem nem volt. Mell ultrahangon voltam előző hónapban, amikor fájt, menses előtt, a doktornő csak annyit mondott,hogy rendkívül mirigyes a cicim, es semmi kóros elváltozást nem lát. Előre is köszönöm a válaszokat!

24L



2019. aug. 10. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció okozhat ilyen kellemetlen tüneteket. Ismerőseim között is van, aki ilyennel küzd. Ha a menzesz után elmúlik és az orvos azt mondta nincs semmi gond, akkor nem kell aggódni. Esetleg ha nagyon fáj, rákerdezhetsz hogy mit ajánl.
2019. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugtató, hogy nem csak nekem van ilyen tünetem. Novemberben megyek majd megint ultrahangra, akkor mindenképp megnézetem ismét, csak nem akartam addig stresszelni. Én tetránt kentem rá, attol valamelyest enyhült a fájdalom.
2019. aug. 10. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!