Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1L citromos víztől miert nem...

1L citromos víztől miert nem kell még pisilnom? A vizhajtotol tényleg nem fogok izzadni?

Figyelt kérdés

Elso kerdehez még annyi, hogy mar egy oraja folyamatosan iszom.. Talán később fog jönni sok egyszerre?

Masodikhoz, nagyon izzados vagyok lány letemre es ezt vizhatjoval el lehetne kerülni? Persze nem mindig csaj ha nyaralunk pl 1 napra mert ez igy nagyon gaz, pisilessel nem lenne gond



2019. aug. 19. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az izzadást nem lehet vízhajtóva elkerülni. Ha az ember megiszik 4 liter vizet, előbb vagy utóbb pisilni fog. Ha nem egy óra múlva, akkor 2 vagy 3.
2019. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vízhajótól is izzadsz valamennyire, csak hajlamosabbá válsz a kiszáradásra.
2019. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%

Az a tutti, pisilős játékhoz, ha 15 percenként megiszol egy pohárral és ezt folyamatosan. Főleg igy nyáron, jót is tesz, de komolyan.

Aztán séta közben el-elengedsz szoknya alatt egy-egy kis spriccet :-) kéb az ötödik után ugys birod már tartani, közben meg jól megnyomod a csiklódat, lehet el is élvezel közben :-)

De kisérletezz és élvezkedj, brutál jó és főleg titokzatos :-) ez csak fokozza az izgalmat.

Én egész életemben imádtam az ilyen titkos élvezkedést :-)

2019. aug. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!