Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakori fejfájás ellen valami...

Gyakori fejfájás ellen valami ami tényleg segít?

Figyelt kérdés

Nagyon fejfájós vagyok emiatt voltam MR vizsgálaton, de minden jó volt szerencsére.

Szedek fogamzásgátlót, de már előtte is volt ez a probléma. A gyógyszer abbahagyásával (az az 1 hét havonta) nem függ össze, nem tudom ez mennyire számít.

Van itt még valaki így ezzel?

Esetleg valaki aki ugyanígy fejfájós annak gyógyszer abbahagyása után javult a helyzet??

Házi praktikákat tudtok ajánlani amik nektek beváltak hogy ne mindig a fájdalomcsillapítókat kelljen szedni?

Köszönöm előre is :)



##gyógyszer
2019. szept. 6. 07:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, a fejfájás nagyon sok dologtól lehet. Ami esetleg segít:

- igyál sok vizet (de nem kell túlzásba sem esni)

- egészséges táplálkozás, minél kevesebb műkaja

- gyömbértea

- látásvizsgálat (azt te is érzed, ha ilyen gond van)

- testmozgás

- megfelelő alvás

- sugárzó készülék (mobil, TV) ne legyen a hálószobádban

- kék fény szűrő esti órákra

Most ennyi jutott az eszembe. Nekem ezek segítettek, én is eléggé fejfájós voltam, egy ideje nagyon ritkán fordul elő, általában akkor, ha elkapok valami vírust vagy túl későn megyek aludni.

2019. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!