Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Édesanyámnak egy szakadt...

Édesanyámnak egy szakadt tablettoltoje van és azzal dugtam be tölteni a tabletet én is. Természetesen nem fogtam meg ott ahol nincs rajta a szigetelés csak ott a legvégén a kis bedugonal fogtam meg. Ettől függetlenül érhetett áram?

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 11:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Régi típusú nem földelt konnektorok is vannak amiben 220 van állítólag. Ez egy felujitando ház és még nincs kicserelve.De nyilván nem akartam magam megrazatni.Ezert óvatosan dugtam be viszont nem tudom attól függetlenül még érhetett e áramütés hogy nem igazán ott fogtam meg de megis.
2019. szept. 9. 11:25
 2/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem a saját hivatalos bedugo adaptere van hanem egy kínai beledugva.
2019. szept. 9. 11:26
 3/12 A kérdező kommentje:
A toltozsinorba.
2019. szept. 9. 11:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megrázni :D


Amúgy miért nem raksz rá zsugorcsövet? Vagy tekered körbe szigetelőszalaggal?

2019. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Áhhh már mondtam anyámnak vezske neki egy újat hát Bass za meg ennyit nem ér hogy megrazza. 2 ezerért. De sajnalta rá. Nekem meg gyors kellene a tavlet de le van merülve eigy hát be dugtam ezzel de kb nem is tölti.
2019. szept. 9. 11:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megérezted volna, ha áramütés ér, de jobb lenne kicserélni, mielőtt baj lesz belőle.
2019. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tényleg most vágom egyszer engem is megrazott a saját töltöm mikor már szar volt a térdemnel megcsipett. De hát aztán mentem vettem egy újat.
2019. szept. 9. 11:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjél, oszt vegyél egy újat. Probléma megoldva. De amíg nincs rá időd/pénzed, addig javaslom a fenti megoldások egyikét, vagy kombinálva (szalag+cső)
2019. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Megfogtad és utólag kérdezett, hogy nem-e rázott meg? De megrázott, három hét múlva meghalsz a felgyülemlett amperek miatt...
2019. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha annyira parázol akkor biztosíték lenyom, cucc összedug, biztosíték vissza.
2019. szept. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!