Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellkas szegycsont melletti...

Mellkas szegycsont melletti fájdalom?

Figyelt kérdés
Már kb 2-3 hónapja fáj vagyis érzem a szegycsontom mellett jobb oldalon. Főleg akkor fáj mikor mondjuk támaszkodok rajta . Mitől lehet ez ? Illetve régebben fájt a bal oldalon az agyekom , lehet összefüggés a 2 között ? Esetleg HIV fertőzés lehet ?
2019. szept. 12. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:

De miért pont HIV?

Nekem is szokott, gyomorsav is tud ilyet csinálni. Meg bármilyen más mozgásszervi probléma is.

2019. szept. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek inkább ilyen rossz mozdulatos megúzódásos sztorik, semmiképp nem ilyen durva aidses, leukémiás, daganatos rémségek.

Nekem is volt ilyen, megerőltettem magamat, gerincből kisugárzott, érdekes, hog ykb két hétig még éreztem aztán elmúlott. Ne ijedj meg.

2019. szept. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ülő munkát végzek napi 12-13 órába , utána haza megyek és le fekszek pihenni. Főképp reggeli kelesnel érzékelem. Azért gondoltam HIV re mert hogy ott is a mirigyek duzzadnak meg. Csak ugye akkor az ki tapintható lenne , meg ugye a szegycsont vonalában nincs mirigy jobb oldalon ha jol tudom.
2019. szept. 12. 08:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Hátam is szokott fájni . Sokat nem mozgok.
2019. szept. 12. 08:10
 5/6 anonim ***** válasza:
A HIV szexuális úton terjed. Nem ülve.
2019. szept. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom azt.
2019. szept. 12. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!